Компанія BASF є одним із світових лідерів у виробництві засобів захисту рослин таких як фунгіциди, інсектициди, гербіциди, протруйники, регулятори росту, родентициди, і успішно працює на українському ринку ще з 1992 року та має багатий досвід використання ЗЗР в українських широтах, що дає змогу постійно вдосконалювати наші продукти. Радимо вам також переглянути розділ "Топ Препарати" (найбільш популярні препарати на українському ринку).

Інноваційні діючі речовини з новими механізмами дії є вкрай важливими для покращення стану культур, що використовуються у виробництві продуктів харчування людей і тварин, волокна та палива. Байєр КропСайєнс має багаторічний досвід та висококваліфікованих співробітників для кожної основної культури, надаючи важливі експертні рішення ринковим партнерам як частину усього ланцюга додаткових цінних переваг. Ми маємо цілісний підхід до комплексного супроводження культур в інтересах стабільно успішного сільського господарства. Завдяки потужності інновацій, ми пропонуємо відмінний спектр продуктів, що ідеально відповідають потребам сучасного мінливого ринку. Це гербіциди для боротьби з бур’янами, фунгіциди, які протидіють грибковим хворобам та інсектициди для знищення шкідників. Таким чином ми задовольняємо всі важливі потреби сільського господарства.

Компанія «Дюпон» - світовий хімічний гігант з понад 210-річною історією, привносячи свій багатий, більш ніж двовіковий досвід в сфері наукових відкриттів, співпрацює з фермерами, вченими, компаніями і урядами по всьому світі, щоб збільшити виробництво, якість і безпеку продуктів харчування.Щоб допомогти нагодувати стрімко зростаюче населення Землі,  “Дюпон”  спрямовує  60%  свого  науково-дослідницького  бюджету  на  виробництво  високоякісних продуктів, що будуть доступні для людей увсьому світі. Підвищення харчової цінності с/г культур, допомога фермерам у підвищенні врожайності та безпеки продуктів харчування – ми працюємо кожен день,  щоб  отримати  більше  якісного  продовольства для більшої кількості людей.Основними  своїми  цінностями  компанія  “Дюпон” вже кілька сторіч проголошує перш за все безпеку в усіх сферах життя, етичне ведення бізнесу, повагу до людей та збереження довкілля.Саме  тому  характерною  рисою  засобів  захисту рослин “Дюпон” є  надзвичайно  високий  рівень ефективності  та  безпеки,  обумовлений  науковим  та  виробничим досвідом компанії та її бездоганною репутацією.Використання засобів захисту рослин “Дюпон” згідно рекомендацій  забезпечить  сільгоспвиробникам  вищу  врожайність, кращу якість продукції та прибутки, і представлятиме  мінімальний  ризик  для  довкілля,  працюючих та споживачів.

Грунтово-кліматичні умови України дають змогу одержувати високі врожаї основних сільськогосподарських культур. Завдяки нашому широкому портфоліо безпечних та ефективних продуктів захисту сільськогосподарських культур ми покращуємо врожаї та здоров’я людей на усіх стадіях агротехнічного процесу. Технологія обробки насіння Сингенти допомагає рослинам у критичній стадії росту розвинути сильне коріння,– основу для високоякісного врожаю, що стане запорукою відповідності результатів Вашої праці світовим стандартам. Наші інсектициди та фунгіциди захищають врожаї від комах та хвороб і покращують життєздатність рослини. Наші гербіциди допоможуть Вам контролювати бур’яни та запобігати їхньому росту. Окрім того, застосування гербіцидів дасть Вам можливість зменшити або повністю виключити ручний чи механізований обробіток, що у свою чергу запобігає ґрунтовій ерозії та зменшує втрату вологи. 
Сучасні хімічні технології також допомагають зменшити втрати врожаю під час посухи або спекотної погоди.

В основі Раундапа Макс лежить унікальна ТранСорб™ Технологія, яка сприяє ефективному пересуванню гліфосату до кореневої системи. Це гарантує високу ефективність у боротьбі з багаторічними бур’янами. Дослідження, проведені в лабораторіях компанії (Сент Луїс, США), показали, що тільки 0,2 мг гліфосату потрапляло в коріння злісного бур’яну канатника волокнистого (Abutilon theophrasti) у разі застосування препаратів-генериків та більше 4 мг (тобто у 20 разів більше) при застосуванні Раундапу Макс в аналогічних умовах.